Active

$335,000

Features:
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1371 sq ft
Overview
  • ID: MFRV4949133
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Size: 1371 sq ft
Price:
$335,000
HOA Fee:
N/A
Tax Amount:
$4392.37
Price per SqFt:
$244.35
Tax Legal Description:
LOT 26 DOVER SUB MB 29 PG 114 PER OR 4468 PG 0732 PER OR 7856 PG 0814 PER OR 7907 PG 4868 PER OR 8432 PG 0373
Exterior Features
Lot Size:
12600
Year Built:
2024
Other
Additional Features 2:
N/A
Map
  • Address
    174 DOVER LN