Active

$250,000

Features:
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 913 sq ft
Overview
  • ID: MFRO6399393
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Size: 913 sq ft
Property Details
Remarks
2BR/1BA Blcok home with tile floors and enclosed porch.
Financial Considerations
Price:
$250,000
HOA Fee:
329
Tax Amount:
$4054
Price per SqFt:
$273.82
Tax Legal Description:
SKY LAKE SOUTH UNIT ONE 5/51 LOT 35
Exterior Features
Lot Size:
5263
Bathrooms:
1
Year Built:
1974
  • Address
    11017 FINCHLEY PL