Active

$205,000

Features:
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1300 sq ft
Overview
  • ID: MFRS5136897
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Size: 1300 sq ft
Property Details
Remarks
A great starter home, close to everything, NO HOA
Financial Considerations
Price:
$205,000
HOA Fee:
N/A
Tax Amount:
$1296
Price per SqFt:
$157.69
Tax Legal Description:
TROPICAL PARK UNIT 4 PB 2 PG 016 BLK P LOT 13
Exterior Features
Lot Size:
7623
Year Built:
1966
Storage
Additional Features 2:
N/A
Map
  • Address
    2818 TEXAS AVE