Active

$298,000

Features:
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 2232 sq ft
Overview
  • ID: MFRNS1086537
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Size: 2232 sq ft
Price:
$298,000
HOA Fee:
N/A
Tax Amount:
$3717.14
Price per SqFt:
$133.51
Tax Legal Description:
LOTS 14 15 & 16 BLK C HIGHLAND SHORES SEC 1 MB 9 PG 63 PER O R 4592 PG 0068 PER OR 5028 PG 3546 PER OR 5537 PG 0303 PER O R 5667 PG 0476 PER OR 7114 PG 2009 PER OR 7142 PG 2968 PER O
Exterior Features
Lot Size:
16280
Year Built:
1953
Fence, Garden, Private Mailbox, Sidewalk
Additional Features 2:
N/A
Map
  • Address
    226 WILDWOOD AVE